środa, 24 kwietnia 2013

Genialny wynalazek

Wygląda na to, że chłodniejsze dni na Rodos minęły bezpowrotnie. Dzisiaj wręcz trzeba było momentami poszukiwać cienia, gdyż w słońcu temperatura przekraczała 28 stopni Celsjusza. O zmierzchu lepiej jednak zaopatrzyć się w cieplejsze rzeczy - długie spodnie, kurtka niestety wciąż się przydają. 
Obecnie pracuję od 9.30 do 14.00, więc mam w trakcie dnia wystarczająco dużo czasu, aby nacieszyć się słońcem. Ostatnio odkryłam fantastyczny sposób na to, aby relaksować się przy szumie fal, podziwiając widok na Morze Śródziemne. Między dwoma filarami budynku, w którym mieszkam zawiesiłam hamak. To był istny strzał w dziesiątkę, choć nie ukrywam że można się wręcz zatracić w słodkim błogostanie. 

hamak z widokiem na morze ;)
nie ma to jak na niego wskoczyć i się zrelaksować
Cieszę się, że właściciele mieszkania nie mają nic przeciwko nowemu wystroju frontu domu. Myślę, że hamak będzie tam umiejscowiony przez całe wakacje. Aby się jednak nie rozleniwić zbytnio, po chwilach takiego odpoczynku, wybieram się na wieczorne bieganie brzegiem morza. Najpiękniej jest ćwiczyć o zachodzie słońca. Właściwie, zaraz szykuję się do wyjścia... Pozdrawiam :)

1 komentarz: